جلسه اعضا شورا و حراست شهرداری هرسین با کارگران خدمات شهری و فضای سبز

 در این جلسه که با حضور دکتر خانی زاده رئیس شورای اسلامی شهر ، آقای مرادی ، خانم رستمی ، خانم میرزامحمدی و خانم دوستی از اعضا شورا و آقای جمالی نیا مسئول حراست شهرداری هرسین ...

 در محل نمازخانه ورودی شهر برگزار گردید آقای مرادی ضمن عرض خوش آمدگویی و خدا قوت به کارگران  زحمتکش شهرداری خواستار حل مشکلات کارگران شدند.کارگران و نیروهای شرکتی نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. در ادامه آقای خانی زاده  ضمن تقدیر از زحمات کارگران زحمتکش ، یادآور وظایف شورا در برابر نیروهای شهرداری شدند و ابراز داشتند شورا مدافع حقوق کارگران است و بایستی کلیه حقوق مربوط به آنان پرداخت شود ایشان افزودند که وسایل و تجهیزات کار باید در اختیار کارگر قرار گیرد تا بتواند بهره وری بیشتری داشته باشد همچنین پیشنهاد کردند نماینده هایی از کارگران جهت احیاء حقوق آنها انتخاب شوند تا پیگیر مطالبات به حق آنها باشند . رئیس شورای اسلامی شهر خواستار همکاری متقابل نیروهای شهرداری و شورای شهر در جهت فراهم نمودن مطالبات شهروندان شد.

در پایان آقای جمالی نیا مسئول حراست شهرداری ضمن تشکر از اعضا محترم شورای اسلامی شهر در جهت هم اندیشی و حمایت از نیروی کار شهرداری اشاره ای به مجموعه وظایف مدیران و نیروهای کارگری و غیره داشت و اضافه نموند که پیگیر مطالبات کارگران هستیم که انشالله موجبات رضایت آنها را فراهم آوریم.

 

تاریخ درج خبر : شنبه، 9 خرداد ماه، 1394
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها
فایل پی دی اف فایل پی دی اف
گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت
اشتراک گذاري مطلب
مرخصی تاکسی
عوارض خودرو
پرداخت قبوض
ثبت درخواست های مردمی
شهرنما
رزرو بلیط
صورتحساب گاز
شارژ سیم کارت
پیگیری کارت سوخت
رهگیری مرسولات پستی
تسهیلات ازدواج
آرشیو اخبار
کمیسیون ماده پنج
تکریم ارباب رجوع
محصولات همراه
تلویزیون
رادیو
رزرو اماکن اقامتی